doprava ZDARMA
poslední kus

TESSA designová multifunkční stolní LED lampa s displejem černá

Designová multifunkční stolní LED lampička PANLUX 3 režimy svícení: teplá bílá | studená bílá | neutrální Možnost nastavení intenzity světla Panel s digitálními hodinami, budíkem, kalendářem

Více informací

PN23300001


Máme u nás: Celkem: 1 ks


1 688 KčFree delivery !


Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás na tel:
777 366 025
nebo pomocí
kontaktního formuláře

 Výdejní místa


Designová multifunkční stolní LED lampička PANLUX3 režimy svícení: teplá bílá | studená bílá | neutrálníMožnost nastavení intenzity světlaPanel s digitálními hodinami, budíkem, kalendářem a teploměremIntegrovaná paměť udrží aktuální nastavení i po dobu vypnutí a opětovném zapnutíV podstavci je integrován 2xUSB portVhodné na psací a pracovní stůl v kanceláři, pracovně nebo dětském pokojiLED = “Light-Emitting DiodeV překladu “dioda emitující světlo označuje elektronickou polovodičovou součástku obsahující P-N přechod. V současné době světelné zdroje s LED technologií zcela nahradili klasickou žárovku a postupně dále nahrazují další typy světelných zdrojů jako halogeny a zářivky. Toto je způsobeno vlastnostmi, které LED technologie nabízí:+ dlouhá životnost světelného zdroje+ odolnost vůči otřesům, zapínání a vypínání+ nízká spotřebaTento trend je navíc podpořen celosvětovým tlakem na energetické hospodářství, kdy mnoho států přijímá restrikce pro snížení spotřeby elektrické energie. Z tohoto důvodu se dostávají LED zdroje do všech světelných aplikací – průmysl, kanceláře, domácnosti, dekorativní osvětlení, pouliční osvětlení, osvětlení sportovišť či společenských akcí.
Napájecí napětí (V)230V AC
Hmotnost (kg)1.122
Krytí IP20
Max. příkon (W)10
Teplota chromatičnosti (K)3000-6000K (nastavitelná teplota světla)
BarvaČerná
Stmívatelnéano
Životnost50000
Rozměry430x190x190

Dopravné ČR

DopravcePři platbě předemPři platbě dobírkouPři nákupu nad 1500,-Kč
Zásilkovna60,-85,-ZDARMA
GEIS129,-159,-ZDARMA
Česká pošta139,-175,-ZDARMA

Vyzvednutí zboží na kamenné prodejně v Č. Budějovicích, v Čimelicích a nebo v Praze. Platba přímo na prodejně je možná v hotovosti nebo platební kartou.