doprava ZDARMA

Filtrování

Povolené filtry:
    Výrobce

    LED žárovky

    ověřeno zákazníky

      Recenze

      27.09.2019

      dobrá komunikace, vstřícnost

      11.07.2019

      U zboží bylo uvedeno dodání do týdne, ještě mi to paní ověřovala, zda mohu zaplatit předem a zboží skutečně má skladem dodavatel. Ve finále to...

      02.01.2019

      E-shop měl dostupný náhradní díl pro rozbitou lampu. Mohu jen doporučit Dostupný náhradní díl pro lampu

      25.12.2018

      Ochraně , komunikace obchodu se mnou, rychlost dodavky

      27.11.2018

      Rychlé doručení. Možnost platby na dobírku.

      13.10.2018

      Komunikace se zákazníkem Zasílání přes levnější Zásilkovnu

      Nejprodávanější produkty

      Technická svítidla

      V kategorii technická svítidla naleznete svítidla, která vytváří interiérový prostor moderně laděný. Technická svítidla jsou vhodná jako osvětlení průmyslových budov, kanceláří, ale i obchodů apod. Svítidla jsou rozděleny do skupiny stropní, závěsná, nástěnná a zářivky. V naší nabídce naleznete za přijatelnou cenu kvalitní technická svítidla.

      Počet produktů: 51

      Podkategorie

      • Stropní svítidla

        Stropní technická svítidla jsou nejčastěji využívána do obchodů, kanceláří, ale také do technických místností. Mohou to být technická svítidla stropní, nástěnná nebo technická svítidla závěsná. Oblíbená a často nabízená svítidla do provozoven jsou lištové systémy, kde tato stropní technická svítidla zajišťují snadnou údržbu a praktičnost. V této kategorii naleznete široký výběr stropních technických svítidel vhodných právě pro Vaše využití.

      • Zářivky

        Zářivky jsou vhodným osvětlením pro velké interiéry, často jsou instalovány do kanceláří, škol, veřejných budov. Jsou kvalitním a vydatným zdrojem i pro osvětlení chodeb a schodišť. Zářivky vydávají příznivé světlo, nezavdávají únavě nebo podráždění očí. Jejich instalace je jednoduchá, v případě potřeby výměny trubice není třeba zvláštní technický postup. Při dlouhodobém svícení si zachovávají plný výkon, pracují s nízkou spotřebou energie. Zářivky můžete vybírat v řadě standardních délek. V nabídce nechybí ani pohotová praktická varianta zářivky se závěsem pro práci v dílně, kterou můžete manipulovat a přizpůsobovat její polohu vykonávané práci.

      na stránku
      Zobrazeno 1 – 21 z 51 položek
      Zobrazeno 1 – 21 z 51 položek

      Technická svítidla