doprava ZDARMA

Kategorie

Výrobci

Odběr novinek

heureka

Osvětlení příjezdové cesty

Jaká svítidla vybrat k osvětlení příjezdové cesty? Pokud máte příjezdovou cestu k baráčku obklopenou z obou stran trávnikem zajisté můžete okolo cesty venkovní sloupky. Sloupky jsou k dostání v různých velikostech, tvarech (hranaté či kulaté), designech a povrchových úpravách. Široký sortiment nabízí například belgická značka LUCIDE, kde si můžete vybrat z velké nabídky venkovních sloupků, ale také z venkovních stojacích lamp. Venkovní sloupky je vhodné rozmístit z obou stran cesty pravidelně. Nejen, že toto rozmístění vypadá na první pohled velmi uspořádaně, ale hlavně bude cesta osvětlena rovnoměrně. Výhodou venkovních sloupků je kromě svítivosti také jejich velké využití. Umístit je můžete rovněž kolem terasy či bazénů. 

Velmi moderní jsou v dnešní době také venkovní solární svítidla. Po nabití z denního světla jsou schopné svítit až 8 hodin. Díky jednoduchému principu umístění (bodec) můžete svítidla dle libosti přemisťovat z místa na místo.

 

Další způsob osvětlení, které lze využít k tomu, aby Vaše příjezdová cesta byla osvětlená jsou vestavná venkovní svítidla. Tato vestavná svítidla jsou též někdy nazývána jako tzv. venkovní bodovky. I když patří toto osvětlení spíše mezi nenanápadná, jsou velmi efektivní. Usnadňují orientaci na zahradě nebo na cestě. Svítidla jsou odolná a jsou k dostání v různých typech IP krytí.


Pokud je Vaše příjezdová cesta k domu obklopena stěnami sousedních domů, je možné použít nástěnná venkovní svítidla, ale také svítidla se senzory pohybu, která jsou velmi praktická, protože se rozsvítí pokaždé, když zaznamenají jakýkoliv pohyb. Usnadí Vám to rozsvícení a zhasínání svítidel. Tím Vám šetří čas, ale také je to úspora energie. Svítidla se senzory pohybu  zajisté naleznou velké uplatnění u vstupu do domu.

Více svítidel naleznete na našem e-shopu v kategorii VENKOVNÍ SVÍTIDLA. S jejich výběrem a radou Vám rádi pomůžeme!


Akční produkty
značky EGLO
za snížené ceny.
logo Trendy
Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Čimelicích.
Výdejní místo nedaleko Písku na trase Písek - Praha.
Vystaveno až 4 000 produktů od různých dodavatelů
1 560 Kčakce 1 1 560 Kčakce 2 1 560 Kčakce 3 1 560 Kčakce 4 ...