doprava ZDARMA

Kategorie

Výrobci

Odběr novinek

heureka

Výběr stojací lampy

V současné době jsou stojací lampy nezbytným doplňkem každého interiéru. Vytvářejí příjemnou světelnou atmosféru interiéru. Stojací lampy nejsou určené jen k osvětlení interiéru, ale také nám pomáhají při čtení knížky, novin či k relaxování. Existuje ve Vašem interiéru místo, které je třeba prosvětlit? Potřebujete si posvítit na různé domácí aktivity a světlo stolní lampičky není to pravé, co potřebujete? Potom je pro Vás nejlepší variantou výběr stojací lampy, který je opravdu široký! Záleží jen na Vás, k jakému účelu si stojací lampu pořídíte.

Stojací lampy jsou používány nejen pro svou funkčnost, ale také pro svůj design, který velmi zpestří každý interiér. Stojací lampu lze doporučit jako vhodný doplněk do obývacích prostor, ložnice, kde navodí příjemnou atmosféru ve spojení s regulátorem intenzity osvětlení.

V naší nabídce naleznete stojací lampy všech druhů. Od klasických stojacích lamp, přes LED stojací lampy až po designové stojací lampy.

Mezi stojací lampy klasického designu patří například oblouková stojací lampa GLOBO 58226 LA NUBE. Tato lampa je vhodná do obývacích prostor, kde vykouzlí velmi příjemnou světelnou atmosféru.

Vhodnou volbou stojací lampy je lampa, u které lze regulovat intenzitu osvětlení. Můžete regulovat osvětlení 

podle nálady a potřeby. Pro takovéto účely je vhodná stojací lampa belgického výrobce LUCIDE 30708/24/12 řady DIGO. Navíc díky LED technologii je tato stojací lampa úsporná.

Nejoblíbenější stojacími lampami v našem e-shopu jsou lampy řady BAYA rakouského výrobce svítidel EGLO. Tyto lampy splňují snad všechny požadavky náročného spotřebitele. Jsou úsporné díky LED technologii, disponují regulátorem intenzity světla, jsou trendy, víceúčelové a navíc jsou cenově dostupné.

Pokud si nevíte rady, jaká svítidla do koupelny použít, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám s výběrem poradíme! :-)

 


Akční produkty
značky EGLO
za snížené ceny.
logo Trendy
Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Čimelicích.
Výdejní místo nedaleko Písku na trase Písek - Praha.
Vystaveno až 4 000 produktů od různých dodavatelů
1 560 Kčakce 1 1 560 Kčakce 2 1 560 Kčakce 3 1 560 Kčakce 4 ...