doprava ZDARMA

Kategorie

Výrobci

Odběr novinek

heureka

Jak vybrat lampičku?

Poradíme, jak vybrat lampičku. Spousta z nás si nedokáže představit svůj pracovní stůl a noční stolek bez oblíbené lampičky. Jaké vhodné lampičky a zdroje do nich použít?

Na trhu se svítidly se objevuje mnoho druhů lampiček. Klasické, moderní, designové, LED, ohebné, stmívatelné, s klipem a další. Od lampiček se očekává, jako od jiných svítidel, že budou sloužit svému účelu.  Lampičky lze použít na pracovní stůl do kanceláře, na noční stolek do ložnice a dětského pokoje nebo na stůl do dětského pokojíčku.


PRACOVNÍ STŮL

Vhodné svítidlo pro pracovní stůl je tím nejdůležitějším prvkem. Světlo stolní lampičky by nemělo příliš oslňovat. Nemělo by být ani slabé ani jasné. Správné světlo je takové, ze kterého nejsou unavené oči. Svítidlo by mělo vyzařovat takové světlo, aby osvětlovalo celou pracovní desku.  Výhodou stolních lamp jsou také ohebné klouby, díky nimž lze lampu polohovat dle potřeby.  LED technologie je také nezbytnou součástí, jelikož šetří elektrickou energii a pyšní se dlouhou životností světelného zdroje. Stolní lampu je vhodné umístit na opačnou stranu, než na tu stranu, která píše. Velice oblíbenými produkty stolních lamp v našem e-shopu jsou stolní lampy českého výrobce PANLUX řady TESSA. Jsou polohovatelné dle potřeby a součástí je LED technologie.

PSACÍ STŮL

To samé jako pro pracovní stůl platí i pro psací stůl. Pro psací stůl je dobré použít nějaké barevné lampičky nebo nějaké lampičky s veselými motivy. Tyto stolní lampičky jsou vhodné zejména pro děti školního věku.  Pro studenty jsou vhodné stolní lampy, které neoslňují, netvoří stíny a nezasahují do počítačových monitorů. Zde opět zvolit svítidla v teplé barvě v LED technologii. Stolní lampu je vhodné umístit na opačnou stranu, než na tu stranu, která píše.

NOČNÍ STOLEK

Pokud patříte k vášnivým čtenářům knížek v ložnici, je potřeba mít na nočním stolku kvalitní osvětlení. Nabízíme širokou škálu stolních lampiček. Nejvíce oblíbenou lampičkou na noční stolek v našem e-shopu jsou lampy belgického výrobce LUCIDE řady KARLA. Tyto lampičky jsou vyrobeny v různých barevných provedení a mají pěkný design.


Pokud si nevíte rady s výběrem lampiček, neváhejte a kontaktujte nás na emailovou adresu eshop@czsvitidla.cz nebo na telefonní číslo +420 739 037 014. Rádi Vám poradíme :-) 


Akční produkty
značky EGLO
za snížené ceny.
logo Trendy
Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Čimelicích.
Výdejní místo nedaleko Písku na trase Písek - Praha.
Vystaveno až 4 000 produktů od různých dodavatelů
1 560 Kčakce 1 1 560 Kčakce 2 1 560 Kčakce 3 1 560 Kčakce 4 ...