doprava ZDARMA

Kategorie

Výrobci

Odběr novinek

heureka

OSVĚTLENÍ EXTERIÉRU

Stejně jako interiér, tak i exteriér si zaslouží kvalitní osvětlení. Venkovní osvětlení nabízí spoustu možností, jak si vytvořit příjemnou světelnou atmosféru nočního exteriéru. Blíží se nám jarní čas. Čas, který rádi trávíme s rodinou a přáteli posezením na zahradě a terasách. Pro tyto příležitosti nabízíme širokou nabídku venkovních svítidel.

 

NÁSTĚNNÁ VENKOVNÍ SVÍTIDLA

Nástěnná venkovní svítidla skvěle slouží k osvětleních moderních či klasických exteriérů, např. vstupní prostory, zahrady, terasy. Díky zvýšené ochraně krytí jsou venkovní svítidla odolné vůči vlhkosti či prachu.

SVÍTIDLA SE SENZOREM POHYBU

Svítidla se senzorem pohybu jsou velmi praktické. Nejlepším místem pro tyto svítidla jsou vstupní prostory či garáže. Svítidla se senzorem pohybu dosahují úhlu svítivosti až do 130° a snímají pohyb až do vzdálenosti 12 - 15 metrů. Svítidla se senzorem pohybu disponují také zvýšenou ochranou krytí a jsou vyrobena z kvalitních materiálů. U těchto svítidel lze nastavit i doba svícení. Důležité je také dbát nejen na výběr správných svítidel a zdrojů, ale také na svítidla, která zvládají vysokou četnost spínání.

VENKOVNÍ SLOUPKY

Venkovní sloupky jsou dekorativní světla pro venkovní prostory. Jsou vyrobeny v různých designech a velikostí. Venkovní sloupky jsou určeny k orámování příjezdových cest a chodníků. Venkovní sloupky bezpochyby oživí Vaši zahradu a vytvoří příjemnou světelnou atmosféru.

REFLEKTORY

Reflektory disponují také vysokou ochranou krytí – jsou odolné vůči vlhkosti. Reflektory lze připevnit i na hořlavé povrchy. Disponují vysokou svítivostí. Některé reflektory dosahují až 130° úhlu svítivosti.

VENKOVNÍ VESTAVNÁ SVÍTIDLA

Venkovní vestavná svítidla je dobré umístit na terasy. Vytváří příjemnou světelnou atmosféru a pro posezení s rodinou či přáteli jsou vynikajícím doplňkovým osvětlením. Vyrábějí se z různých materiálů a provedeních.

VENKOVNÍ STROPNÍ SVÍTIDLA

Venkovní stropní svítidla jsou také určena pro prostory, jako je terasa či pergola. Vytváří příjemnou světelnou atmosféru a krásné osvěcují celý prostor.

DEKORATIVNÍ SVÍTIDLA

Dekorativní svítidla slouží k ozvláštnění venkovních prostor.

Pro výběr venkovních svítidel je důležité, kam budou umístěna a záleží také na světelných zdrojích. Při volbě zdroje do venkovních svítidel je třeba si dát pozor, zda je světelný zdroj vhodný pro mrazivé teploty. Většinou se to týká úsporných žárovek, které jsou konstruovány do pokojových teplot a teploty pod 0 °C jim nedělají dobře.

Nabídku venkovních svítidel máme opravdu širokou. V případě, že chcete poradit ohledně svítidel, montáže atd. neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme J.

 


Akční produkty
značky EGLO
za snížené ceny.
logo Trendy
Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Čimelicích.
Výdejní místo nedaleko Písku na trase Písek - Praha.
Vystaveno až 4 000 produktů od různých dodavatelů
1 560 Kčakce 1 1 560 Kčakce 2 1 560 Kčakce 3 1 560 Kčakce 4 ...