doprava ZDARMA

Kategorie

Výrobci

Odběr novinek

heureka

Jaká svítidla do dětského pokojíčku?


Rádi byste svým dětem pořídili do pokojíčků nějaké trendy svítidlo? Existuje mnoho druhů dětských svítidel, ale jak vybrat to pravé pro Vaše dítě? Cílem je vytvořit pro dítě prostředí, které mu bude blízké a ve kterém bude rádo trávit svůj čas. K tomu dopomáhá i kvalitní osvětlení. Pro výběr osvětlení do dětského pokoje je důležité rozhodnout se pro svítidla nejen dle věku dítěte, ale podle kvality osvětlení, vhodnosti do interiéru či designového zpracování. A to platí nejen u dětských svítidel. Jaká nabídka dětských svítidel se v současnosti objevuje na trhu?

Pro malé děti a děti předškolního věku lze vybrat např. lampičky na noční stolek ve tvaru zvířátek, závěsná svítidla ve tvaru automobilů a letadel pro kluky a pro holky bodová svítidla v růžové barvě s motivy princezen či univerzální bodová svítidla ve tvaru žáby belgického výrobce LUCIDE. Malé děti tato svítidla jistě zaujmou a navíc krásně prozáří pokojíček.  Pokud se vaše dítě bojí tmy nebo se ve tmě špatně orientuje, nyní nemusí. LUCIDE nabízí také orientační svítidla do zásuvky, které se jednoduše zapojí a dítě se tak lépe v noci orientuje.


Děti školního věku potřebují pro psaní úkolů dobré osvětlení. Pro takový případ LUCIDE nabízí stolní lampičky řady FYLOO, které jsou LED, čímž šetří elektrickou energii a vyrábí se v různých barevných provedeních. Navíc jsou polohovatelné dle potřeby. 

Závěsná svítidla jsou také velmi důležitá. Do dětského pokoje by se měla použít svítidla větších rozměrů, aby krásně osvítila celou místnost. LUCIDE nyní nabízí designová závěsná svítidla, která jsou designová a pestrobarevná.


Aktuální katalog belgické značky LUCIDE nabízí širokou škálu dětských svítidel od lampiček přes bodová svítidla po závěsná svítidla. Pro malé i velké, takže si vybere určitě každý. Stačí výběr přizpůsobit jejich přáním a potřebám.

 

V naší nabídce máme i další svítidla, která jsou vhodná do dětského pokoje. Proto neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním či dotazem.


Akční produkty
značky EGLO
za snížené ceny.
logo Trendy
Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Čimelicích.
Výdejní místo nedaleko Písku na trase Písek - Praha.
Vystaveno až 4 000 produktů od různých dodavatelů
1 560 Kčakce 1 1 560 Kčakce 2 1 560 Kčakce 3 1 560 Kčakce 4 ...